Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP-ben, ha pénzt akarok...

Az OTP-ben, ha pénzt akarok levenni a számlámról kell valami díjat fizetnem?

Figyelt kérdés

Úgy emlékszem valami 500 Ft-ot kell befizetni, de lehet az az átutalási díj...


Elveszett a bankkártyám és régen voltam bankban. 😆



dec. 27. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha bankfiókban, a pénztárnál vesz fel pénzt, akkor azért díjat kell fizetnie.
dec. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 krwkco ***** válasza:
100%

"Az OTP-ben, ha pénzt akarok levenni a számlámról kell valami díjat fizetnem?"

Kell.

Annyit, amit a számládhoz tartozó kondíciós táblázatban a bankfióki pénzfelvételnél szerepel. A leggyakoribb számlacsomagban 1,5%, de minimum 1500Ft.

dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek a válaszát!
dec. 27. 20:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem az otp 100e forint kivételére, majdnem 2ezer forintot számolt fel. De ha bemész egy otp-be, ott be tudják állítani, hogy havi 1x 150e forintot díjmentesen le tudj venni atm-ből.
dec. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%

#4 Elveszett kártyával kicsit nehéz lesz pénzt felvenni az ATM-ből.


Egyébként nem is értem, miért kell még kártyát használni, mikor a mobillal is tudsz fizetni...

dec. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 Nem mindenhol lehet telefonnal vagy kártyával fizetni. Itt vidéken legalábbis nem.
dec. 28. 18:31
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
#6 Mucsajröcsöge-alsón laksz? Csak mert még egy kisebb városban is tudsz a sarki boltban is kártyával fizetni. Én max a piacon a zöldséget szoktam készpénzzel venni, de már ott is egyre gyakoribb a terminál.
dec. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Nem kell lenézni a kisebb városokat vagy falvakat. 🥺 Pl. a tűzrevalót is csak készpénzzel tudjuk kifizetni, szomszédtól is így tudunk venni tojást stb.
dec. 29. 13:42
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyébként 1142 Ft volt a pénztárnál a bankban. Mikor kártyával fizetek 1000 és 1500 Ft között von le.
dec. 29. 13:48
 10/11 anonim ***** válasza:

"Mikor kártyával fizetek 1000 és 1500 Ft között von le."

Ezt nem értem. Én is OTP-s vagyok, de a kártyás fizetés ingyenes.

dec. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!