Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste banknál hogyan értetendő...

Erste banknál hogyan értetendő ez?

Figyelt kérdés

"Ügyfélkapcsolati díját havi 1 460 Ft-ról 280 Ft-ra csökkentheti, ha havi 150 000 Ft jövedelem jóváírása érkezik (nyugdíjas esetén havi 60 000 Ft), vagy betéti- és hitelkártyával történő vásárlása belföldön és külföldön eléri a 35 000 Ft-ot (betéti bankkártyás vásárlást végez a bankszámlák terhére) és elektronikus számlakivonatot igényel."


A 35.000 ft-os határ elérésehez külföldőn ÉS belföldön is el kell érje ezt az összeget, hogy csökkenjen az ügyfélkapcsolati díj, vagy elegendő ha pl csak belföldön éri el?



dec. 28. 18:46
 1/4 krwkco ***** válasza:
76%

Úgy kell érteni, hogy "belföldön és külföldön" összesen.

"elegendő ha pl csak belföldön éri el?"

Igen.

dec. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem egyértelmű a megfogalmazás! Utánanéztem a hirdetményben:


"keretszerződésbe tartozó bankszámlák terhére végzett 35.000 Ft összegű bankkártyás vásárlás"


vagyis ez kell ahhoz, hogy a kedvezményes díjon lehessen igénybe venni a díjcsomagot. Egyébként, nem 150.000Ft-ból élek ha ez számítana valamit is. EUR-ban kapom a fizetésem, és elméletileg a másik feltételhez (a 150.000 Ft-os határhoz) az is megfelelő lett volna ha ugyanazon szerződéshez tartozó EUR számlára érkezik ilyen összegű jövedelem, csak az ügyintéző nem tudott biztosat mondani ilyen téren.. (ez amúgy elég gáz szerintem de mindegy.... )

dec. 28. 19:22
 3/4 anonim válasza:
Sajnos én sem tudom, de valószínű beleszámít. Nekem az Erste-vel folyamatosan ez a tapasztalatom, hogy a leírásuk értelmezhetetlen, ha bemegyek egy bankfiókba, akkor az ott dolgozó sem érti (ami egyébként a munkája is), és ha panaszt írok, akkor is teljesen másra válaszolnak. Akarok kötni valamit, és teljesen mást csinálnak. Olyanokra vesznek rá, amiről utólag kiderül, hogy ha nem kötöm meg, akkor több pénzem marad...
dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a hirdetmény a hivatalos, abban az áll amit fent írtam. :)
dec. 30. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!