Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Regisztrálni akartam a K&H...

Regisztrálni akartam a K&H biztosítási ügyfélpotáljára. válasz sikertelen mert már rendelkezem regisztrációval.kérte a felhasználónevet és jelszót.neü tudom már mi lehet.ez miatt még új jelszót sem tudok kérni.a kötvényszámom lehet a felhasználónév?

Figyelt kérdés

dec. 29. 13:07
 1/1 Szeleta válasza:
100%

Ha az első regisztrációban megadott email címed és telefonszámod megvan, a belépés menüben a belépési infók alatt ott van, hogy nem tudom egyiket sem. Akkor felajánja a két leírt azonosítód beírását.

Ha viszont megnézed a böngésződben a mentett jelszavakat, ott esetleg rátalász arrra, amit keresel.

jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!