Melyik bankot válasszam diákszámla esetén?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, végzős gimnazista, most megyek egyetemre. 5 éve a K&H-nál voltam, nagyon drága lett, meg nulla szolgáltatást adott gyakorlatilag. Egy hónapja átmentem az Erstéhez, de kiderült; itt sem fenékig tejfel minden. A George érdekes, az utalás drága, a bankkártya valamint az értesítések is. Az ügyfélszolgálat kb elérhetetlen, ATM alig van.


Az OTP Juniorban gondolkodom, mivel elvileg ingyenes a kártya 24 éves koromig, meg van 100.000-ig ingyenes utalás, valami kedvezménycsomagot kell bekapcsolni elvileg, meg a devizaszámla is havonta 74ft, meg a push üzenetnek sincs díja elvileg. (Meg van egy értékpapírszámlám, de ahogy nézem az is sokkal olcsóbb az OTP-nél.)


Az OTP-ről mi a véleményetek? Személyes tapasztalatok, kiszolgálásban pl., mennyire lehúzósak stb


Köszönöm!



dec. 30. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor valamit nagyon benéztél. Ha van érvényes diákigazolványod akkor ingyenes a számlavezetés. A push üzenet szintén ingyenes, az őrszem szolgáltatást meg ki kell kapcsolni mert felesleges és nem számolnak fel sms díjat. Az ügyfélszolgálatot bármikor gond nélkül el tudtam érni. Ha nem tudod az e-csatorna azonosítód és a T-PINed, akkor, amikor kéri az elején az automata, ne üss be semmit. Amikor még egyszer kéri, akkor sem. Akkor automatikusan emberi ügyintézőhöz kapcsol. Nem mellesleg, ha ezeket sem tudod, hogy lépsz be a telebankba? :D Amúgy meg ingyenesen kiküldik neked telóra, ha képtelen vagy megjegyezni.
dec. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1-es! Valamit nem jól értelmezel. Sehol nem írtam, hogy nem tudom a TPIN-t és eCsatorna azonosítót…
dec. 30. 09:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez esetben nem értem, hogy miért voltál képtelen elérni az ügyfélszolgálatot.
dec. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az elérhetetlent úgy értem, hogy hatalmas a várakozási idő, telefonon és fiókban egyaránt. De a kérdésem lényeges pontja nem ez.
dec. 30. 13:32
 5/7 anonim válasza:

Erste-t ajánlom, minden ingyenes kivéve az átutalásokat, -de választhatod ezt a kedvezményt is. Éves szinten van kártyadíj, 2452Ft.


21F

jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

#5-ös vagyok. A díjjegyzék a kedvezmények nélküli díjakat mutatja. Ha bemész egy bankfiókba, és megkérdezed az ügyintézőt ő is el fogja mondani, hogy mik a feltételek.

Én annó a George kedvezményt választottam mert keveset utalok, 250ft/számla/kártya helyett 125Ft-ot fizettem havi szinten mindegy volt hogy 0 vagy 500 értesítő jött vásárlásokról de egy ideje most ingyenessé tették.. Szóval ha utalsz sokat van lehetőség díjmentes eseti átutalás kedvezménycsomag választására teljesen ingyen.

jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül az OTP-t választottam, minden ingyenes 100.000-ig még az utalások is. Szerintem ez a legkedvezőbb. A kártya is 0.-
jan. 5. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!