Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 30 milliós személyi hitelt...

30 milliós személyi hitelt hogyan lehet felvenni?

Figyelt kérdés

Tekintsünk most el a "minek neked ekkora személyi hitel" kommentektől, mert a kérdés szempontjából nem fontos.

Ha nekem ekkora összegre van szükségem, de a felvehető hitelt általában max. 7-10 millió forint, akkor engedik azt, hogy egy banknál vagy három különböző banknál legyen 3 hitelem vagy ha már egy banknál van, akkor engedik egyszerre is esetleg (ki tudom fizetni a részleteket, és a hitelbírálatnál a fizetésembe is beleférne, szóval a kérdés csak az, hogy lehetséges-e).


Kedden megyek bankba, de gondoltam addig is megkérdezem itt.


dec. 31. 18:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
magas fizetés + biztosítás.. mondjuk egy ház.
dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ház van a nevemen, de van haszonélvezője, nem szeretném azzal idegesíteni, hogy hitel mögé rakom be, még ha nem is lenne veszélyben (mondjuk értem, hogy a bankot ez kevésbé érdekli, de remélem el lehet kerülni)
dec. 31. 18:08
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

Ha belefersz a jtmbe akkor lehet 3 helyen hiteled. Mas kerdes hogy ahhoz brutal nagy igazolt jovedelem kell.


Kezdjuk az elejen. Mennyi az igazolhato jovedelmed?

Van barmilyen ingatlan a neveden?

dec. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
3-as. van egy ingatlan a nevemen, kb. 50-60 millió értékben. igazolt havi nettó jövedelem 3,5 millió nettó, egy 2025. januárban lejáró hitellel, aminek a törlesztője 300ezer havonta.
dec. 31. 18:11
 5/26 anonim ***** válasza:
83%

Akkor minden tovabbi nelkul.


Mondjuk ha 3,5milliot keresel havonta, akkor miert is nem vegtorleszted a hiteled? 1 havi fizetesbol meglenne.


Mondjuk nyilvan kamu az egesz. Ha 3,5milliot keresel havonta, akkor te valami igen komoly ember lehetsz. Meg lennek lepve ha a gyakorikerdeseken kerdezgetnel errol ha ez igaz lenne..

Ekkora fizetessel nehez elhinni hogy ne lehetnel a bank privat ugyfele akire privat ajanlatok vonatkoznak. Nem a lakossagi hitelek.

dec. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

OK, köszi a választ, csak ennyi érdekelt, hogy lehetséges-e.

Nem baj, ha úgy gondolod, hogy kamu, én sem hinném el ezt a gyakorin.

Akkor már magabiztosabban megyek a bankba, eddig még nem volt magyar bankszámlám - csak félkomoly ember vagyok, nem igen komoly :D .

dec. 31. 18:32
 7/26 A kérdező kommentje:
Egyébként azért nem végtörlesztek, mert jelenleg nincsen rá lehetőségem, a családomhoz került a pénzem nagy része, tulajdonképpen erre is nekik van szükségük, csak én vagyok az egyetlen, aki tudja is fizetni. Külföldön dolgozom, de kaptam már Magyarországon hitelt, nem volt gond a kinti munkahely (igaz sok bank egyből elküldött, mikor ezt meghallotta, nem is érdekelte őket, hogy mennyit keresek vagy hol és mióta dolgozom stb.). Most is egy olyan bankot keresek fel, ahol már eleve oda volt írva, hogy kb. tárt karokkal várják a külföldön dolgozókat.
dec. 31. 18:36
 8/26 anonim ***** válasza:
86%

Külföldi munkaviszony esetén talán.

Megbízási vagy alvállalkozói szerződéssel nem fogsz hitelt kapni.

dec. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Ezt sejtettem, de ez is rendben van, közalkalmazott vagyok, határozatlan idejű szerződéssel.

Szóval elvileg nem lehet gond, de az előző magyar hitel felvétele iszonyatosan macerás volt, ezért megyek másik bankhoz most, hátha egyszerűbb lesz. De ezt fontos volt tudnom, hogy egyáltalán esélyes-e 30, mielőtt bemegyek.

Köszönöm a segítséget.

dec. 31. 19:23
 10/26 anonim ***** válasza:
90%
Ott vegyél fel hitelt ahol külföldön dolgozol.
dec. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!