Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Személyi kölcsönt szeretnék...

Személyi kölcsönt szeretnék felvenni elutasítást kaptam minden banktól. Pedig semmi hitelem nincs KHR listán sem vagyok semmi tartozásom 1 éve dolgozok bejelenve. Munkaerő közvetítő prohuman által. Be vagyok jeletve ugyanúgy a Prohuman lehet a baj?

Figyelt kérdés
2023. okt. 26. 15:54
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Sosem volt hitelem. Semmi tartozásom. Munkaerő közvetítő cég által dolgozom határozatlan időre szól a munka szerződésem 1 éve vagyok itt.
2023. okt. 26. 15:56
 2/16 anonim ***** válasza:
60%

Rengeteg oka lehet, ami miatt elutasítanak a bankok, itt kb csak tippelni lehet.


Próbálkozz kisebb összeggel, áru hitellel először, azt fizesd vissza rendesen, hogy legyen valamennyi hiteltörténeted.

2023. okt. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az a baj a bank sem tudja mi lehet az oka még ők sem értik miért utasítanak el. Ők is azt mondják peidg meg kéne kapnom. Ők azt mondták lehet de csak lehet a Munkaerő közvetítés a baj
2023. okt. 26. 16:01
 4/16 anonim ***** válasza:
13%
Na ez baromság, nekik tudni kéne hogy mi a helyzet. Valószínűleg a törlesztőrészlet túl nagy lenne az igazolt jövedelmedhez képest, ez szabályozva van, egy bizonyos szinten nem mehet tovább.
2023. okt. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

"Az a baj a bank sem tudja mi lehet az oka még ők sem értik miért utasítanak el."


A banki ügyintéző nem érti, nem a bank.


A bank pontosan tudja, hogy miért utasítanak el, mert a rendszer, ami a hitelbírálatot végzi egészen pontos paraméterek alapján működik.


Az egy másik kérdés, hogy ezt nyilván nem kötik Gizikének az ügyintézőnek az orrára, mert akkor megkezdődnének a bank csalások.

2023. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Milyen hitelt szeretnél felvenni és mi a havi munkabéred?
2023. okt. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nettó 300e a fizetésem.

Nem magas a törlesztő még 500e forintot sem enged.

2023. okt. 26. 17:44
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
300 as fizetessel a torlesztod nem haaldhatja meg a 150et
2023. okt. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

biztos, hogy nem a JTM a probléma, mert ezt már a hiteligénylésnél az előzetes kalkulációnál rögtön látná az ügyintéző, és be se adná a hitelt.


Ha később bukik el, akkor ott más van a háttérben.

2023. okt. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
és igen kérdező, a prohuman lehet a baj nagyon is.
2023. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!