Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bank a legjobb eurós...

Melyik bank a legjobb eurós deviza számlavezetésre?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik banknál érdemes devizaszámlát nyitni? 24 éves vagyok és lassan vállalkozó leszek. Jó lenne, ha valutát is tudnék rátenni vidéken is. Olyat keresek, ami nem szopogat el havonta egy kis ezt, meg egy kis azt. Köszi a válaszokat és boldog új évet mindenkinek!

jan. 1. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Tessék? Ki szopkod és mit?
jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Revolut


A “valutát rátenni-kivenni” dolgot érdemes elfelejteni, az mindenhol nagyon költséges, Revolutnál meg nincs is.

jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Revoluthoz nem árt angol tudás, mert ha bármi gebasz van, tudtommal nincs magyar ügyfélszolgálat. Másrészt Litvániaban van bejegyezve, így ha egyszer történne valami és kártalanításra lesz szükség, az ottani betétbiztosítóval kell majd egyezkedni.
jan. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egyébként a Gránit Banknál vagyok 11 éve, tavaly nyitottam a meglévő HUF számla mellé EUR és USD devizaszámlákat, néhány kattintással. A havi számlavezetési díj az eurós esetében 0,5 cent, az dollár esetben 0,8 cent. Napközben 9 és 5 között a Revoluthoz hasonlóan középárfolyamon történik a devizaváltás. Ha majd munkanélküli leszek akkor majd egész nap ülök előtte és nézem mikor érdemes napon belül venni, eladni. Másra nem igazán látom értelmét.
jan. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem OTP-nél van devizaszámlám. Havidíj 75 forint, de ezért az árért több devizaszámlád is lehet, nekem egy EUR és egy USD van, bár utóbbit nem nagyon használom. Az EUR számlához van egy kártyám is, amivel közvetlen tudom róla költeni az eurót. Váltáskor deviza vételi árfolyamot használnak. A kártya díja elég sok, az igaz.

Nekem ez így jó, mert Euróban kapom a pénzemet és a Wise-ban nem bízom annyira, hogy oda kérjem.

jan. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!