Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankba érdemes pénzt...

Melyik bankba érdemes pénzt tenni hol a legjobb a havidíj kártya díj stb?

Figyelt kérdés

jan. 11. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs legjobb. A saját bankolási szokásaidnak megfelelőt kell találni.

Bankmonitoron tudsz kalkulálni.

jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bankmonitor jó kiinduló.

Mindenkinek más a megfelelő. Én amíg 24 alatt voltam, és nem albiban laktam, OTP junior-om volt. Ingyenes hogy meglegyen (kártya és számlavezetés), minden másért fizetsz, de cserébe mindenhol van automata, és én pl náluk akartam Szép kártyát is, legyen egy helyen minden alapon.


Viszont ahogy elkezdtem albit utalni, meg több kp-t felvenni, nem volt megérős, vagy havi 5 ezreket kofozettem ezekre a díjakra... Most Raiffeisen Premium Gold 2.0-ban vagyok. Így minden ingyenes, az utalás, a vezetés, kártya, privátbankár stb stb, viszont nettó 400 ezres fizetés kell hozzá.


Ezt azért írtam le, hogy reprezentáljam, hogy minden személynek más, hogy mi a legmegérősebb. Ha 400 felett keresel, ajánlom a rafit, nem igazán van más teljesen ingyenes számla, ha például kp-t tervezel felvenni 150k felett havonta, és utalni is szándékodban áll...

Ha sok pénzt tartanál a banknál, de nem kp-zol, akkor asszem a Gránit ad 6% kamatot lekötés nélkül, azt is megfontolnám.


Bankmonitoron vannak 2-3 évig ingyenes számlák (ez csak a számlavezetés, minden másért fizetni kell nyilván), úgyhogy dönts úgy, ahogy a legolcsóbban kijön, hosszabb távon is, ne csak a 2 évet nézve, ha onnan nyitsz, vagy figyelembe véve azt, hogy lesz változás a közeljövőben, pl albiba mész és rendszeresen utalnál. Akkor eleve olyan csomagot keress, ami erre jó.

jan. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 krwkco ***** válasza:

"... hol a legjobb a havidíj kártya díj stb?"

Olvasd el ezt is. Nem csak nyugdíjasoknak való számlákról van benne szó.

[link]

jan. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!