Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kinek mekkora (hány havi)...

Kinek mekkora (hány havi) volt a legnagyobb Diákhitel elmaradása? Kerestek-e telefonon, levélben stb?

Figyelt kérdés
Nekem most az egyiknél sajnos 3, a másiknál 4 havi összejött és február elejéig nem hiszem, hogy tudom rendezni...

jan. 14. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor próbálj megállapodni a központtal halasztásban, mert egy idő után átadják az adóhatóság (NAV) végrehajtóinak a követelésüket, hogy hajtsák azt be rajtad.


Február még nem vészes, de nem tudhatod, hogy ilyen téren hogyan áll már az ügyed. Nyilván küldenek felszólítást, amiben leírják majd, hogy ha nem fizeted meg időben, akkor megy az ügyed a NAV-hoz.

jan. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 1 honap volt, elfelejtettem befizetni. Pro tipp: mindig legyem par hobap elore befzetve, igy ha megszorulsz nem problema.
jan. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Neked mennyit számoltak fel késedelem kamatként? Eddig mindig időben fizettem. Januárban volt egy kis plusz kiadásom mert tönkre ment a laptopom. Ezért most először nem fizettem be időben a diàkhitel törlesztőt. Tegnap beléptem, hogy egyben fizessem a január-februárt erre +10.000 Ft van még kiszámlàzva a két törlesztő mellè. Eléggé meglepett a dolog mert ez még egy uzsorásnál is sok lenne...19.000 az alap törlesztőm...
febr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!