Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha mindenhónapban kések a...

Ha mindenhónapban kések a hitelemmel de mindig kifizetem és letelik a hitelem mikor fogok lekerülni a negatív khr listáról?

Figyelt kérdés

A bank miatt 1 hónapban 2x vontak le pénzt amit utolag jóváírtak de azóta nemtudom utolérni magam sajnos. 17-én vonják le a pénzt. 10-en kapok fizetést és ugye 10-én az előző hónapit vonják le mivel mindig elvagyok maradva vele. Már nincs sok hátra 400 ezer Ft a tartozásból az 5 hónap még +1 az elmaradásom miatt. Nem nemtudok megengedni magamnak 2 havi részletet 1 hónapban. De fizetni fizetem a hitelt ezzel nincs kivetni valóm.


Ugye ha kifizetem a hitelt teljesen mikor fogok lekerülni a negatív khr-ről? Mert ugye most fix hogy rossz fizetőnek vagyok minősítve.



2022. nov. 30. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rajta a negatív KHR litán, mivel nincs folyamatos 90 napos elmaradásot, de én mindenképpen arra törekednék, hogy felszámoljam az elmaradást. Vállalnék pl. plusz munkát, vagy spórolnék valamin.
2022. nov. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem fogok. Ők cseszték el. Én mindenhonapban tisztességesen fizetem ők meg 2x akarták bevasalni rajtam. Amikor meg kiderült jóváírtak a 3 ezer ft kamatot meg bocsánatot kértek azt kész. Szóval biztos nem fogok nekik többet dolgozni vagy spórolni. Köszi a válaszod
2022. nov. 30. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!