Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Személyi hitelt szeretnék...

Személyi hitelt szeretnék felvenni.Röviden annyi,egyik napról a másikra nem tudom használni otp- személyi kölcsön funkciót, próbléma elött még eltudtam indítani a hitel kérelmet, utánna ez fogadott: link a megjegyzésben valaki esetleg help?

Figyelt kérdés

3 otp-be próbáltam segítséget kérni, mind a 3-ban csak vállalt rántottak mert nem tudtak segíteni.


[link]



jan. 14. 21:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Ez a mondta ami a képen van, rögtön akkor fogat miután rányomok az igénylésre, szóval még semmilyen adatot ki sem töltök, nem enged tovább.
jan. 14. 21:58
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj be az OTO-be és ott mindenre választ kapsz.
jan. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy hivd fel oket
jan. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3 otp fiókban is voltam, sehol sem tudtak választ adni rá...gondoltam hátha valaki találkozott ezzel a problémával
jan. 15. 00:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem felelsz meg a hiteligénylés feltételeinek így nem tudod megigényelni
jan. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
400 ezres fizuval, 0 hitellel a hátam mögött nem hiszem hogy nem felelnék meg a feltételeknek, de le is írtam hogy volt hogy eltudtam kezdeni, el is jutottam a végső bírálatig, ott befagyott a rendszer, újra próbálkoztam és akkor már tovább sem engedett, semmi adatot nem tudtam megadni, rögtön ez az üzenet fogad. Azért lenne fontos online, mert így nem számolnak fel kezelési költséget
jan. 15. 11:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha annyira surgos igenyeld fiokban es lenyeled azt a 0,75%%ot.
jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj, de az ő hibájuk miatt, miért nyelném be azt a pénzt?Szerintem így is eleget lehúznak a bankok az emberektől, ha érdemlegesen nem tudsz válaszolno, felesleges köröket ne fuss az ilyen kommentekkel.
jan. 16. 00:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor ne vegyel fel. Feljossz ide sirankozni. Ha nem tudja megoldani a banki noci akkor megis mit varsz itt?


Rohej

jan. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kitől vársz segítséget mégis...? KITŐL?!?
jan. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!