Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Apám rá fog látni az OTP...

Apám rá fog látni az OTP Junior számlám számlatörténetére azután is, hogy betöltöm a 18-at?

Figyelt kérdés
Jelenleg rálát a számlámra teljesen, pár napon belül töltöm a 18-at.

jan. 22. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
És miért nem változtattad meg eddig a netbank jelszavadat? Ugyanis csak ez az egyetlen oka, hogy rálát.
jan. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Volt változtatva az évek során többször is. Ő is OTP-s, amikor anno 4 éve létre lett hozva a számla, valahogy az övéhez lett kötve, így egy kattintással rá tud látni a számlatörténetemre és az egyenlegemre, de máshoz nem fér hozzá. Különösképpen nem zavar, mert nem él vissza vele meg nem cirkuszol semmin, csak hébe hóba buliban szoktam dohányozni amiről ő nem tud, és sokkal kényelmesebb lenne, ha nem kp-val kéne dohiba mennem
jan. 22. 16:52
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lát rá, amint betöltöd a 18-at. Nekem is junior számlám volt, anyámmal nyitottam 15 évesen kb. És ugyanígy hozzá volt kapcsolva az ő számlájához. Amint betöltöttem a 18-at eltűnt neki, és már nem látja.
jan. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

El vagytok tévedve.


Én már 24 alatti felnőtt voltam mikor megnyitottam édesanyámmal a junior számlámat, most 30 vagyok, és a mai napig a netbankjában át tud váltani a fiókjából az én számlámra, úgy hogy én oda soha nem léptem be és nem is ismeri a belépési adataimat. (meg alap dolgokat leszámítva nem is nagyon van képbe ezekkel)


Bár engem annyira nem zavar, nincs titkolni valóm, ő meg nem kémkedik utánam.

jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocs a mobilbankjából.
jan. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Hintalow ***** válasza:
100%

Utsó: nálatok akkor valszeg anyukád meghatalmazott a számládon, ami a számlanyitaskor adtatok meg.

14 ès 18 èv között kell a szülőnek gondviselői jogkörben lennie, ott nem lehet ezt megkerülni, de ez a nagykorúsággal megszűnik.

A meghatalmazás egy számlára pedig egy opcionális dolog.

jan. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Anno nekem külön volt OTP direkt és nem látott bele anyám. Igaz, amikor én 18 voltam, akkor még a legelső, Java applet alapú netbank volt.
jan. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

csinálj EGY saját számlát, nem muszáj otp.

Például Wise-ra átutalód ami van a junioron,

és a Wise kártyával fizetsz mindenhol, arra meg már senki nem lát.

jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 Wise számlát 18 alatt nem tud nyitni.
jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9# "pár napon belül töltöm a 18-at."


egy pár napot talán kibír ?

jan. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!