Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Honnan tudnék kapni kölcsönt,...

Honnan tudnék kapni kölcsönt, hitelt?

Figyelt kérdés
Diákhitelem van, ami fedezi az önköltségem. Felvettek engem diákmunkára, következő héten kezdek. Kollégiumba nem vettek fel a pontjaim miatt, ezért albérlet kellene, amihez 2 havi kaució és a havi bérleti díj a kérés, viszont nem tudom kifizetni. 2 hetem van megoldást találni erre. A családom nem tud segíteni,az ismerősök közt is kérdezősködtem, de semmi. 3-360 ezerre van szükségem körülbelül, amit havonta tudnék törleszteni megbeszélés alapján. Kamatot tudnék esetleg ajánlani, ha lenne olyan személy aki tudna megoldást.

jan. 26. 12:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

[link]


Ennél olcsóbban magánszemély nem fog adni, mert majdhogynem egy állampapírral is lehet ~10% hozamot elérni 2024-ben.

jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Jövedelem nélkül még a provident sem ad hitelt
jan. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Bérelj szobát, azt megúszod induláskor 150 000-ből.
jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Van egy kutyusom is, ez miatt állat barát albérletre van szükségem sajnos
jan. 26. 13:46
 5/14 anonim ***** válasza:
26%

Összegezve: Rosszul tanulsz, ezért nem vettek fel a koliba. Elmúlt évben nem dolgoztál semmit, mégse tudtál teljesíteni, most munka mellett, albérletben szeretnéd mindezt elérni.


Helyedben inkább hazaköltöznék és ágondolnám, hogy valóban megfelelő képzésre jársz? Hol csúszott meg a dolog, miért nem tanultál a vizsgálra?


Ne keveredj újabb adósságba a semmiért, mert ha munka nélkül nem teljesitettél, munka mellett még annyira se fogsz tudni!

jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Több mint 400 pont volt a ponthatár az állami képzésre. 5 ponttal csúsztam le emelt érettségivel és nyelvvizsgával. Eddig nem kényszerültem kollégiumba, rokonnál éltem az egyetem környékén,de ők most elköltöztek. Nem sok a szociális pontom, ez az oka annak, hogy nem jött össze a kollégium. 3,9 az átlagom, ami szerintem egész jó, igyekszem. Minden nyarat végig szoktam dolgozni.
jan. 26. 13:54
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Ne verd fel az árakat az albérletpiacon hitelezésből, ha nincs meg mögötte részedről a gazdasági fedezet. Magaddal is kicseszel, a többi bérlővel is, és csak feleslegesen hizlalod a pesti nyanyák párnaciháját, akik lepukkant lyukakért tartják a markukat, mert az ilyen hülyék még hitelből is hajlandóak fizetni nekik bérleti díjat… egyszerűen pazarlod a társadalom erőforrásait.


Szerencsére nem fog sikerülni mindez.

jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
A kutyaval kb. az albik haromnegyedebol kizarod magadat, foleg hogy nincstelen diakkent akarnal egyedul bekoltozni valahova. Ez nem fog igy menni, nulla penzbol tenyleg csak a szobaberles, illetve a kutya szuloknel vagy mashol valo elhelyezese a megoldas.
jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Nehez helyzet, nem tudok a kerdesedre valaszolni. Esetleg a rokonoknal / baratoknal jobban körbe kerdezni.

Ha megse sikerülne, halasz egy evet es addig menj ki külfölre dolgozni, akar hotelbe, vagy hütte-be szezonmunkara. Ott adnak szallast is.

jan. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
Diákhitel 1-et felvehetsz úgy is, hogy diákhitel 2-d is van. Egy összegben kaphatsz max. 750k-t, 7.99% kamatra.
jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!