Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitel igénylésnél felhívják a...

Hitel igénylésnél felhívják a munkáltatómat?

Figyelt kérdés

Üdv! OTP Személyi kölcsönt szeretnék felvenni , 2 millió körül!

Az online igénylésnél megkell adni a munkáltatóm adatait , tehát a telefonszámát is! Kérdésem az , hogy felfogják hívni a munkáltatómat a kölcsön után , esetleg az miatt hogy ellenőrizzék a megadott adatokat a munkáltatóm és jövedelmemmel kapcsolatban? Az OTP-hez kapom a fizetésemet már évek óta és természetesen nem hamis adatok megadása lenne a célom , inkább az , hogy maga a hitel felvétel tudata köztem és a bank között maradjon, tehét nem szeretném , hogy erről más is tudjon körülöttem! Ez az első hitelfelvételem lenne , szertném tudni , hogy ilyenkor mennyire körűltekintőek! köszönöm



jan. 16. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

"Az OTP-hez kapom a fizetésemet már évek óta"


akkor látják, hogy hol dolgozol, és mennyit keresel.

jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Fel, és megkérdezik, hogy szerinte mire fogod elkölteni, szerencsejátékra, tv-re vagy iphone-ra.
jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elnézést , ha hülye kérdés, de egyik helyen az írják , hogy mindenképpen fel, máshol azt , hogy nem! Gondoltam itt hátha lesz olyan aki esetleg ilyenekkel foglalkozik és tudja a pontos választ!
jan. 16. 18:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet igen, lehet nem.
jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szúrópróba szerűen ellenőrzik, nem minden esetben.
jan. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!