Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Számla vissza mondás, ügyintéz...

Azott kérdése:

Számla vissza mondás, ügyintézés alatt lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenlegi bankoknál (mbh) 2023 július óta tökölnek egy számlaszám csomag módosításal és most untam meg szeretném a számlát felfüggeszteni de állítólag dolgoznak a netbankomon és a hitelkártyán ( amit nem is akartam...) Az lenne a kérdésem ha most vissza mondok mindent akkor akkor ezek az intézkedések alatt álló ügyek törlödnek? Vagy kellesz még utána járni? Valaki tudna ebben segíteni előre is köszi

jan. 31. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
¯\_(ツ)_/¯
jan. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én bemennék a bankba, és húznék egy olyan ügyletre sorszámot, hogy számlanyitás-számlaügyintézés, és amikor szólítanak, elmondanám, hogy most untam meg a kálváriámat. És jó lenne, ha most egymenetben mindent sikerülne megszüntetni. Legalábbis nem akarok addig innen elmenni, míg be nem zártuk a számlámat.
febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is ezt teszem nem hagyom, hogy még tovább húzzák.
febr. 16. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!