Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megnet banknál online, netbank...

Megnet banknál online, netbankból le lehet tiltani a kártyát vagy mindnképp az ügyfélszolgálatot kell hívni?

Figyelt kérdés

Az oldalon és az appban is azt írja, hogy online is megtehetem (ott is van egy ilyen gomb, hogy kártya letiltása) de telefonon azt mondták, az ügyfélszolgálatot hívjam és csak az új kártya igénylését intézzem online. Miért?

Ha rányomok a leiltás gombra, azzal le tudom tiltani azonnal? Vagy akkor is fel kell őket hívni?

Tudom utána postai küldéssel kérni az új kártyát, vagy be kell érte menni? Azt írják, elvileg ha letiltom a régi kártyát, akkor kérhetem postán az újat, de most már teljesen összezavarodtam, mert az ügyintéző a telefonban teljesen más dolgokat mondott, mint amik a netbankban meg a honlapon vannak.



febr. 12. 18:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!