Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudom a PayPal ügyfélsz...

Hogyan tudom a PayPal ügyfélszolgálattal feloldatni a kártya tiltását?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy még pár hónapja hozzá akartam adni a kártyámat a PayPal fiókomhoz. A hozzáadás után kérte a 4 számjegyű kódot. Mivel OTP Junior számláról van szó, és nem vagyok 18 éves, így nem volt alapból InternetBankom. Akkor még nem is tudtam, hol kell keresni, így próbálgattam a kódot, míg végül letiltotta. Azóta nem lehet hozzáadni.


A tiltás után elmentem a helyi bankfiókba, és kértem InternetBank hozzáférést, így meg tudom tekinteni az akkori számlatörténetet, és ott van benne a kód.


A PayPallal felvettem a kapcsolatot Facebookon (ez még az InternetBank előtt volt), és olyanokat írtak, hogy csak telefonon hajlandóak megoldani az ilyen bizalmas információs problémákat. A gond az, hogy nem tudok társalogni egy telefonon angolul, de nekem mindenképpen fel kell oldanom azt a tiltást.


A lényeg az egészben: Légyszíves, valaki írja le, hogy hol a legcélszerűbb felvenni a kapcsolatot velük, és egyből milyen bizonyítékokat kell küldenem, hogy az enyém a kártya. Nagyon fontos lenne.



2017. ápr. 24. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Már alapból hülye voltál amiért próbálkoztál és nem tudtál nyugodtan várni a havi számla kivonatodra vagy akkor elmenni elintézni a netbankodat hogy csinálják meg, de ha lett volna eszed amiről sok helyen írnak felhívtad volna a bankodat és ott rögtön megtudták volna mondani.

Az hogy nem tudsz angolul beszélni tanulságként fogd fel hogy hülyeséget csináltál pedig normálisan utána kellett volna hogy járj mi fán terem az egész.

Szerintem beszélj egy tolmáccsal vagy olyan emberrel aki nagyon jól tud angolul és oldjátok meg így a telefonálást. Hivatalos ügyekben csak telefonon lehet intézkedni nem facebookon....


De legalább ezzel megtanultad hogy nem szabad felelőtlenül belevágni ilyen dolgokba...

2017. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát azóta sokat változtam, szóval lényegtelen a dolog már csak azért is, mert júniusban jár le, és küldenek új kártyát új adatokkal.
2017. ápr. 28. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!