Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 10 milliót sok felvenni lakás...

10 milliót sok felvenni lakás vásárlásra?

Figyelt kérdés

Szeretnék saját házat, külön életet viszont csak 2 millióm van zsebben és szükségem lenne 10 millióra. Használt házat szeretnék...

310 ezer forint most a havi bérem. Emellett meg lehet majd élni?

Vannak tapasztalatok?


febr. 15. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Persze. De 12 milláért nem kapsz semmit. Köszönjük Viktor.
febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Felejtsd el.
febr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most éppen találtam egy 10 milliós tanyát, pici házzal amit lehet bővíteni. Egy család is elférjen benne.

Nem soká 30 éves leszek, ideje lenne elköltözzek, mert ez, hogy otthon le kell adjam a fizetésem... Nem sokkal olcsóbb mint a hitel.

febr. 15. 20:32
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Amit ma 12M-ért megkapsz azkétlem, hogy hitelképes ingatlan...
febr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akik lepontozták őket!

Az ő véleményük is érdekelne!

(én nem véleményeztem senkit)

febr. 16. 07:56
 6/7 anonim ***** válasza:
10milla az semmire se elég nem h ingatlanra. Egy bontásra váró romot kapsz max telek árban ennyiből, arra meg hitelt nem fogsz kapni.
febr. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az relatív, hogy 10M lakáshitel sok, vagy kevés, van, akinek sok, van aki ennél sokkal többet is lazán felvesz, de az már nagyobb probléma, hogy kevés az önerőd. Egy 12M Ft-os lakásra egyik bank sem ad 10M Ft lakáshitelt, ha nincs plusz ingatlan fedezet.
febr. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!