Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyibe kerül átlagosan egy...

Mennyibe kerül átlagosan egy bankszámla és kártya havi fenntartása?

Figyelt kérdés

Lassan havi 1000 ft körül járok.

Az soknak/kevésnek számít?

Én soknak érzem.

Főleg hogy havi 300000 fölött érkezik a számlámra.



febr. 16. 23:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
6: Most tartok ott, hogy csak online lehet nyitni szelfivel. Azt ugye tudod, hogy egy szelfinek, amit az adataidhoz kapcsolnak, nagyságrendileg (pár tucat nullával) nagyobb az értéke, mint amennyit nyersz egy tényleg tök ingyenes számlacsomaggal?
febr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Különben mindig a Bankmonitornál keresek, de ezt a csomagot nem dobta ki nekem, ez vadi új?
febr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
70%

"Azt ugye tudod, hogy egy szelfinek, amit az adataidhoz kapcsolnak, nagyságrendileg (pár tucat nullával) nagyobb az értéke, mint amennyit nyersz egy tényleg tök ingyenes számlacsomaggal?"

Debilnek tetszik lenni?

febr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ha mindent rendesen beleszamolsz, akkor havi 1500 alatt nem igen jössz ki sehol.
febr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Pár tucat 0, ez kész. :D :D :D


Ha csak 1000Ft-ot nyersz, és utána teszel 12 nullát, akkor

1.000.000.000.000.000 azaz 1 billiárd forint az értéke. Én szívesen küdök neked szelfit 1 milliárdért, a többi a tied, amit abból kihozol, nem sajnálom :D

febr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Nekem KH Prémium van. Úgy emlékeztem, hogy a KH minimum plusz is ingyenes, de csak az első évben, mert utána ~8300 az éves kártyadíj.
febr. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!