Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik prémium banki szolgálta...

Melyik prémium banki szolgáltatás éri meg a legjobban?

Figyelt kérdés
febr. 21. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Amelyik szamodra a legkedvezobb felteteleket kinalja.
febr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kinek melyik.
febr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 krwkco ***** válasza:

Pl. van most egy bankmonitoros Privilégium 2.0 akció. Online nyitás, 30 ezer visszatérítés, viszonylag alacsony jövedelemátutalással.

[link]

Vagy Raiffeisen Gold 2.0, bár a feltételek az újonnan nyitóknak sokat romlottak.

Vagy K&H prémium.

febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most a prémium alatt mit értesz? És nem kötekedni akarok.


A prémium általában az 5 M feletti megtakarítással rendelkezőknek áll rendelkezésre, ami mondjuk vicc mert sok-sok éve ez a limit és ma sokkal kevesebbet ér mint 10 éve.


Viszont nem is nyújt túl sokat, szemben azzal amit mondjuk 10 éve nyújtott.


Simán lehet, hogy egy bárki számára elérhető számla, kártya jobb választás.


A privátbanki ügyfélkör módosabb és nekik már kiemeltebb, érdekesebb ajánlatok vannak.


De ha nem akarsz mindenféle befektetéseket vagy nagyon extra szolgáltatásokat, akkor szerintem a "mezei" szolgáltatások teljesen jók.

Legalábbis én így vagyok vele a magam esetében.



A Raiffeisen Gold, Erste Privilégium, stb... számlák abszolút nem prémium termékek. Főleg az Erste esetén ha megnézed az elvárásokat, lassan szinte minden dolgozó személy tudja teljesíteni.

febr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!