Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ezek az ügyeskedések legálisak?

Ezek az ügyeskedések legálisak?

Figyelt kérdés

Rengeteg kiskaput találtam a hitelkártyák körül. Most nem fejteném ki, de szerintem a legtöbb ember ismeri is ezeket, hogy a fintech cégeken keresztül ide-oda pakolgatva a pénzt egy hitelkártya összegével fent lehet tartani két másikat, azokat meg befektetni, és közben valós költések nélkül cashbacket generálni.

Valójában ezek a kártyának a rendeltetésszerű használatával kivitelezhetőek, de kérdés mennyire legálisak. Valaki tud erről valamit?


febr. 22. 15:29
 1/6 BeefEater ***** válasza:

Ha szerinted ez működik akkor javaslom olvasd el még egyszer a kondíciós listát.

Ha másik kártyát töltesz fel az egyikről, akkor majdnem mindig kell valami jutalékot fizetned. Ha valahogy te saját magadnak el tudsz fogadni hitelkártyát vásárlásként akkor sem fog menni, mert az elfogadásért is fizetsz jutalékot.

febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1: Revolutra ingyen befizetheted, onnan meg ingyen oda lehet utalni, ahova csak akarod
febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BeefEater ***** válasza:
100%
Az remek, csak itt hitelkártyáról van szó, nem Revolutról. Ha kártyával fizetsz be másik számlára akkor ha hitelkártyával próbálod akkor a tranzakciót vagy elutasítják vagy KP felvételnek számít és akkor nincs kamatmentes időszak. (Egyszer én is próbáltam így feltölteni a cashbackes kártyával a pontgyűjtőset, de nem én voltam az első ilyen Móricka.)
febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3: Szia, mért ez a neved?:)
febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3: Nekem az, ami a névjegykártyámon is van.
febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BeefEater ***** válasza:

Megjegyzés: A #3 hozzászólásomban a Móricka úgy értendő, hogy "hülye gyerek".

(Ennek fényében a tegnapi privát válaszom a négyesnek tök hülyeség, de ez egy ilyen nap volt.)

febr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!