Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem tudok állampapírt...

Miért nem tudok állampapírt vásárolni az OTP InternetBank-on keresztül?

Figyelt kérdés

Azt írja ki, hogy

"Jelenleg nincsenek megvásárolható állampapírok".


Lehet, hogy a hétvége miatt, mivel hétvégén nem lehet? Vagy miért?


Lejárt az 1 éves futamidő és rákerült most az az összeg a folyószámlámra, és azt akarnám megint lekötni, de nem nagyon lehet jelenleg...



febr. 24. 13:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat / tanácsokat, most már csak annyi kérdésem lenne, hogy a ma nyitott államkincstári számlámnak mi a számlaszáma? Az a 8 számjegyű szám, ami a felhasználónév az Államkincstár oldalára? Szóval akkor arra kell átutalnom az OTP számlán levő összeg azon részét, amennyivel állampapírt szeretnék venni? És hogy lehetne ingyen feltölteni az államkincstári számlát?
febr. 26. 17:25
 12/18 anonim ***** válasza:
60%

Nem arra, belépsz a Kincstár web-es felületére és láthatod a számlaszámodat.

E-mail-t ha kaptál számlanyitás után csatolt .pdf dokumentumokkal, biztos hogy az is tartalmazza a számlaszámodat, vagy maga az e-mail is.

febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%
Kártyával fizess be, ne átutalással!
febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#12: Köszönöm, végül megtaláltam a számlaszámot, de nem volt könnyű...

#13: Ezt hogy érted, hogy kártyával?

febr. 26. 17:51
 15/18 A kérdező kommentje:
Érdekes... "Értékpapír nyilvántartási-számla pénzforgalmi jelzőszám"-nak hívják a számlaszámot, és "Értékpapír nyilvántartási-számla szám"-nak hívják a felhasználónevet... Létezhet ilyen? :-S
febr. 26. 17:57
 16/18 anonim ***** válasza:
67%

14

Amikor veszed a kiválasztott papírt van olyan, hogy kártyás fizetés. Mintha csak a neten vennél egy cipőt, csak az összeg más :)


Ugyanis a kártyás fizetés tök ingyen van, az utalás meg pénzbe kerül (OTP költség)

febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
60%
Ki és miért pontozta le a #13 válaszomat?
febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ / infót / segítséget, sikerült vásárolnom állampapírt!


#17: Nem tudom ki az, aki lepontozza a válaszokat, azt meg pláne nem, hogy miért, én minden válasznál a zöld pipára (hasznos) nyomtam...

febr. 26. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!