Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP: Bankkártya lejáratakor...

OTP: Bankkártya lejáratakor mi Minden történik?

Figyelt kérdés

Ha le van járva a személyi (és nincs más okmányom, amivel kiválthatnám), akkor nem küldik ki és nem tudok belépni az internetbankba se?

Megváltozik a számlaszám és a hozzá tartozó azonosító, illetve jelszó?



febr. 4. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem értesítettek a bankkártya lejártáról és küldték postán a másikat, amit aktiválni kellett.

A kártya csak mint eszköz van a bankszámlához rendelve, ettől az nem változik.

febr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még a kártya lejárat előtt küldenek egy új kártyát. Nem kell hozzá személyi meg semmi, hogy kiváltsd mert ezt postán küldik ki. Nem fog változni semmi.
febr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A bankkártya cserével nem változik a számlaszámod és a belépési azonosítók sem a netbankba. Ha lejárt a kártyád, akkor automatikusan küldik az újat. A PIN kód nem változik. Az új kártyát aktiválnod kell, a kísérőlevélben szerintem le van írva, hogyan lehet.
febr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy emlékszem, hogy sima levélben küldik ki postán, nem kell az átvételéhez személyi.

Kérdező, azért nem ártana intézned egy érvényes igazolványt, mert máshol azért szükséged lehet rá.

febr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak a lejárati dátum változik a kártyán és a CVV kód.
febr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5. Nekem a kártyaszám is változott (utolsó nyolc számjegy). Két hete kaptam meg az új kártyát, OTP-s.
febr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen a bankkártya száma is más lesz, hiszen az egyedi minden kártyán.
febr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


Igen 4-es, tervben van...

febr. 5. 12:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!