Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Raiffeisen Bank tapasztalatok?

Raiffeisen Bank tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Aki ügyfél: meg vagy elégedve? Pro - kontra? Sima folyószámlát nyitnek semmi egyéb
febr. 26. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elégedett vagyok.
febr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Összességében elégedett vagyok velük, kisebb bosszúságok vannak csak
febr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon oké az ügyfélélmény.
febr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

40000-et kaptam mert átmentem hozzájuk...


minden szarért időben szólnak.... nem úgy mint az otp... akik se szó se beszéd figyelmeztetés nélkül megszüntették a számlám mert nem volt jövedelem....

febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én OTP-től jöttem át, attól azért jobbak a díjak és a csomagok is, szóval kevesebb a frusztráló díj.

Ami miatt én átjöttem, az az, hogy a prémium itt teljesen ingyenes és kevesebb a követelmény, míg az OTP-nél csomót fizettem utalásra meg levételre, de a prémium meg fizetős, és nem is nyújt annyit mint itt.

A másik legnagyobb pro az az, hogy mindent lehet online intézni.

Nekem az OTP-be valami miatt mindig be kellett mennem és várni 1 órát a sorban, volt hogy az ők hibájukból, mert ilyen adat elmaradt, nem jött pin, ráadásul bunkók voltak stb...


Az OTP-nek az appja amúgy szerintem jobb, és jön push up értesítés is. A rafival sincs gond, tudja amit kell, de kicsit fapados és lelketlen.

Én a Raiffeisen-t jobban ajánlom amúgy. Más bankkal nincs tapasztalatom, de nekem az itteni csomagok jobbnak tűnnek, vannak ingyenes csomagok is a prémium alatt is.

febr. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak a Prémium csomag éri meg, az valóban ingyenes. Az olcsóbb csomag költségeire akkor jöttem rá, illetve döbbentem rá, amikor hosszú betegség miatt átmenetileg kiestem a Prémium kedvezményekből. Nagyon durván vissza szedték az addig nyújtott kedvezményeket. Rendezem a dolgaimat, és bankot váltok.
márc. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 krwkco ***** válasza:

A Raiffeisen teljesen OK. Működik minden, a fiókban vagy a telefonos ügyfélszolgálaton udvariasak. A Prémium Gold 2.0-hoz 2 havi minimálbérnek megfelelő összeg (533.600 Ft) beutalása kell, és akkor minden ingyenes. (Kivéve az SMS és a hitelkártya.)

Ha nincs ennyi pénzed, akkor szóba jöhet Erste Privilégium 2.0 Partner számla a Bankmonitoron keresztül. Az is ingyenes 3 évig és csak 225 ezer ft jövedelem kell hozzá.

[link]

márc. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!