Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit fed az az Eseti bankkártyá...

Mit fed az az Eseti bankkártyás fizetés?

Figyelt kérdés
Nos biztosítónál szeretnék díjat befizetni és két választási lehetőség van az egyik az Eseti bankkártyás fizetés a másik a gyors fizetés mikor rányomok a gyorsra akkor valami bankkártya regisztrációt akar csinálni.Ilyenkor elmenti a kártyámat a simplepay-nél vagy csak ellenőrzésként kéri az adatokat?Én nem szeretnék sehova bankkártya adatokat menteni mikor rendelek valamit ott is mindig megszoktam adni nem kiválasztom,hogy már mentettem.

febr. 27. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az eseti azt jelenti hogy nem hegyzik mrg a bankkartyadat, a gyors fizetesnel pedig megjegyzik es akkor legkozelebb nem kell megint megadnod az adatait.
febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Eseti bankkártyásnál minden alkalommal újra meg kell adnod a bankkártya adataidat.

Gyors fizetésnél egyszer elmenti a kártya adatokat, aztán csak kiválasztod, hogy ugyanazzal akarsz fizetni és már fizetsz is - ezért gyors (cserébe nem biztos, hogy annyira biztonságos).

febr. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!