Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mibe raknál most 1 millió...

Mibe raknál most 1 millió forintot 1 évre?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha nem akarsz kockázatot vállalni vagy csak minimálisat. 1 évig tuti nem kell a pénz. Esetleg valamelyik államkötvény? Vagy valamelyik bef. alap?

márc. 1. 08:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Állampapír.


Befektetési alapba egy évre nem fektetünk.

márc. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Részvény. De tényle ginkább két-három évre. Nvidia, UAL-t mondják most sokan, de vannak tuti tippek. Nálunk nem látok most olyan részvényt, ami egy év alatt érdemi lehet, de sose tudni. Amiket írtam az az usa.
márc. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Ez a havi nettó fizetésem, hova rakosgassam...?
márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%

Én egy forex-számlán helyezném el, s amikor látok egy kedvező lehetőséget (van naponta néhány az általam figyelt termékeken), bekötném egy gondosan megtervezett pozíciómérettel, gondosan elhelyezném a stoploss-t és a take profit-ot, így biztosítva, hogy a kockázatom nulla környékén legyen.


Egy jó stratégia bármilyen állampapír éves hozamát bármelyik héten képes prezentálni, jobb esetben napon belül is.

márc. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Na, forexes Victory módszeres troll befutott.
márc. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%

Helyesen: "Na, a módszer nélküli #5 troll befutott."


Ötös, életed egyetlen és legnagyobb öröme az, hogy ide jársz trollkodni?


Merthogy itt az egyetlen troll te vagy.

márc. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkinek ment a piros.
márc. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

4: És ha ehhez valaki nem ért, van ilyen szoláltatás garanciával, és többet hoz neki, mint egy állampapír úgy is?

Mondd a címet és mutasd a szerződést akkor...

(Mert ha nem, akkor pont nem ér neki semmit ez a lehetőség.)

márc. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%

@8


A kérdés az volt, mibe raknám.


Leírtam, én mibe.


Az nem volt a kérdező feltételei között, hogy a válaszomban olyat írjak, amihez ő ért.


Egyébként jól láthatóan semmihez nem ért a pénzügyek terén, de nem is érdekli, hisz akkor nem kérdezne ilyen alap dolgot, hanem utánaolvasna a témának.

márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

9: Jó, lehet így is érteni, és általános alanyként értelmeztem.

Attól még a 8.-ban feltett kérdésem valós.

márc. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!