Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál van babaváró...

Melyik banknál van babaváró hitelkiváltással?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm érdekében teszem fel a kérdést. Eddig úgy tudjuk az erste alkalmas erre a célra. Felszeretnék venni a babavárót de hitelkiváltással, kb 2 millió ft hitelük van, emellett magas a keresetük. Voltak már vagy 5 bankban és a kalkulációk szerint mindenhol meg is adnák nekik. Már nem tudnak ennyit szaladgálni ezért kérdezem meg itt. Tudom megkapnák a 10 vagy 11 milliót miért nem fizetik ki abból, de az még egy kör, akkor már mindegy ha úgy veszik fel hogy automatikusan le veszi a 2 millió forint tartozást és meg van oldva. Van aki tudja ezeket? Köszi előre is.
márc. 2. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha nem saját banknál veszik fel, akkor más bankhoz, mivel nem egy rendszer, mindenképpen be kell menni. Mi OTP-nél vettük fel és abból kifizettük egyösszegben a feleségem lakáshitelét. Ezt ott egy lépésben nem lehetett, mert a két hitel és az intézése más részlegre tartozik. El kellett menni külön a lakáshitelről egy végtörlesztő kimutatást kérni, aminek lejárati ideje volt, mivel minden nap változik a kamat, majd onnantól már ezzel a papírral bárki kifizethette akár átutalással a papíron lévő azonosítóra hivatkozva. Szerintem ez máshol is így mehet, mert ez nem egyszerű egylépcsős folyamat. Ezt onnan is gondolom, hogy aki nekünk a babavárót intézte, ő mondta, amikor kérdeztük a végtörlesztésről, hogy ő csak a babaváró hitel rendszerbe lát bele, ezt ő nem tudja intézni..
márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem köszi a segítséget, hasonló dolgokat tudtunk meg mi is a banki ügyintéző hölgytől.
márc. 7. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!