Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki eligazítana, hogyan...

Valaki eligazítana, hogyan került egy idegen kártyaszám a Simplepay fiókomba, amit aztán fizetéskor érvénytelennek nyilvánított a rendszer?

Figyelt kérdés
egy kártyám van, csak vásárlásra, a Díjnetnél megjelenők befizetésére használom. Amikor nem tudtam az érvénytelenség miatt befizetni, megnéztem a Simple-fiókban megjelenített tranzakciókat, mindenhol ez a 16 jegyű idegen szám van, kivéve 2021-ben, akkor az előző kártya 4 utolsó száma van megjelenítve a kártyatípus után. Mi ez 16 jegyű szám? A fiókban beírni sem tudom a valós kártyaadatokat, csak majd a legközelebbi fizetésnél tudok "új kártyát" regisztrálni.
márc. 5. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Az nem idegen kártyaszám, hanem token, valszeg már lejárt. Hívd fel az ügyfélszolgálatot.
márc. 6. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem tudom, mi az a token, de talán ez jó alkalom arra, hogy hagyjam a fenébe ezt a fizetési módot, amit amúgyis meg akartam tenni.
márc. 6. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!