Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Benyelte a bankkatyamat az...

Benyelte a bankkatyamat az automata(otp)harmadszorra is eltevesztettem a pin kodot.Ha megvan a kartyaszam(elovigyazatossagbol lefotoztam)tudok vasarolni neten tovabbra is?Vagy igy mar ervenytelen a kartya?Koszonom a valaszokat

Figyelt kérdés

2022. márc. 8. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik a kártyának, jogosulatlan vásárlást akartál vele elkövetni.

Azaz nem a tulajdonosa használta.

"Elvette", kivonta a forgalomból.

Azzal nem fogsz vásárolni sem.

2022. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Automatikusan az a kártya megsemmisült. Kérvényezz újat és jegyezd meg s jelszót.
2022. márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fel van írva a telefonomban a PIN kód.Végszükség, megzavarodottság estére.

Na persze nem direktben, hanem némi turpissággal megtűzdelve.

2022. márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha van revolutod akkor megoldás lehet gyorsan áttolni rá az összes pénzt. Szerintem nem azonnal tiltja le. Más kérdés hogy revoluton nem tanácsos túl sok pénzt tartani tehát itt most olyanra gondolok hogy két heti fizetésed még rajta van és azt el akarod költeni a következő két hétben. Milliókat inkább érdemes A magyar számlán hagyni És kivárni a bankkártyát vagy személyesen venni föl személyivel
2022. ápr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!