Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Már túl késő beszállni a...

Már túl késő beszállni a bitcoin-ba ha tartós nyereséget szeretnék elkönyvelni 10-20 éves időtávban?

Figyelt kérdés

Anno vettem 300-ért bitcoin-t mikor még 6 egész valahány millió huf volt az értéke, de én hülye megijedtem és inkább kifizettettem.

Most látom mennyire brutál értéke lett és szeretnék még felülni a bitcoin bandwagon-ra de már félek, hogy túl késő.


Nekem a lényeg, hogy legyen akármilyen stabil hozam a következő 10-20 évre.

Ha tavalyelőtt még rakok a 300k-hoz 700k-t akkor most annyi pénzem lenne, hogy simán vehetnék a nyereségből egy komoly használt autót.

Egyszerűen nem hiszem el, hogy így elcsesztem!



márc. 5. 20:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom milyen 5 éves emelkedésről beszélsz. Ahogy látom most érte el a Bitcoin a két évvel ezelőtti szintet. Persze év közben voltak kiugrások. De te befektetni akarsz nem kereskedni, ha jól értem.
márc. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy nem lehetett tudni akkor ahogyan most se. Ugyanúgy kockázat volt beszállni régen is ahogyan most is az. Ha mos beszállsz utólag fog kiderülni hogy jól tetted el.
márc. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
42%

Nem csesztél el semmit. De ez egy hullámvasút. Ne tervezz 10-20 évre. Minden bizonytalan, mi lesz 20 múlva.

Én viszont a helyedben most per pillanat nem a bitkóba szállnák be, hanem vmi más kriptóba. Nézz szét, mit ajánlgatnak.

márc. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
58%
Én inkább profitot realizálok már. Szerintem hosszú távra nem akkor kell venni, mikor mindenki pluszban van aki valaha vett és nem adta el. Előbb-utóbb a legtöbben profitot akarnak majd realizálni. Én várnék a korrekcióra.
márc. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is már duplázódott a bitkó. Másoknak meg már 4-5-szörözödött. Én azt tervezem, hogy még mielőtt eléri a 100 e USD-t, azelőtt nagy részét eladom. Szerintem sokan gondolkodnak így vagy hasonlóan, főleg amikor már 6-7 vagy még többszörös hasznuk van rajta. Szóval én már nem vennék BTC-t, de a kriptóban minden bizonytalan. Senki nem lát előre.
márc. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!