Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit jelent az ha a mai napon...

Mit jelent az ha a mai napon a Banszámlám applikációján ez jelent meg hogy -480.639 ?

Figyelt kérdés

Ezalatt: Zárolt összeg: 482.707.


Nem tudom mi ez, hisz az én Bankszámlámon tegnap mêg csak 29000 forint volt!


És most már innentől senki nem tud utalni nekem pénzt?


A 29000 forintot gyorsan átutaltam egy ismerősöm számlájára!


Az az érdekes hogy a számlatörténetben sem tudom megnézni hogy valójában hogy került ez a mínusz összeg rá, és hogy honnan jött!


Egész nap kivoltam teljesen, ez rettenetes!!!


Mi ez az összeg és honnan jött rá a Bankszámlámra? Segítsetek kérlek!!! Köszönöm előre is!


márc. 6. 21:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
nem mi vagyunk a bank ügyfélszolgálata.
márc. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Még a Bank sem tudott válaszolni!


De mi az a zárolt összeg? Mit jelent? Azt tudom hogy nem ti vagytok a bank ügyfélszolgálata, de ezt a weboldalt úgy nevezték el hogy gyakori kerdesek, és itt lehet kérdezni, ezért tettem fel a kérdést! Remélem valaki tud segíteni!


Mi az a zárolt összeg?

márc. 6. 22:05
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg folyószámlahiteled van, azért tudtál minuszba menni és egy kártyás vásárlás történt 482 ezer forint értékben. Ha a számlatörténetedben nem látod, hogy mire vontak le 482 ezret, akkor érdemes felhívnod a bankod ügyfélszolgálatát.


Pénzt utalni természetesen továbbra is tudnak neked.

márc. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Tipikusan a bankkártyás trantakciók jelennek meg pár napig zárolt összegként, majd utána lekönyvelik és akkor megjelennek a számlatörténetedben a könyvelt tételek között.
márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy tulkoltottel
márc. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Nincs bankkártya limited? Lehet csalás, de hogyan tudtak volna 500.000-t költeni a kártyáddal?


Szerencsére zárolt. Azonnal hívd az ügyfélszolgálatot és jelentsd, hogy banki csalás áldozata lettél, ha lezárolták ezt a pénzt.

márc. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Igen! Itt valami nagyon nem stimmel! Nincs hitelem, nincs saját lakásom, albérletbe lakom, és nem vásároltam Fél millió forint értékben semmit!!
márc. 6. 23:46
 8/30 A kérdező kommentje:
Szerintem most azt csinálom hogy beallítom magamnak hogy tiltom a Bankkartyás fizetést!
márc. 6. 23:47
 9/30 A kérdező kommentje:
Le is tiltottam! Fizetési kérelmek beállítások: Tiltva! Nos! Aki most játszik a kártyammal illetve a személyazonosságommal az most se ki se be egy jó darabig! Az biztos!!!!! Amíg nem engedélyezem újra!
márc. 6. 23:52
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind szép és jó, csak ezt előbb kellett volna megtenni, mert a költés, ha volt, akkor már megtörtént.


A bankot kellett volna már rég felhívnod, hogy tisztázzák ezt, és ha kell intézkedni, akkor adják vissza a pénzt, mert nem te voltál.


Olyan nincsen, hogy ők sem tudják megmondani mi történt.


Vagy valamit nagyon benéztél (az írásodból ítélve elképzelhető) vagy a banknak tudnia kell, hogy mi történt.

márc. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!