Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tényleg szólni kell a banknak,...

Tényleg szólni kell a banknak, hogy külföldre megyek, nehogy letiltsák a kártyám, ha ott fizetek?

Figyelt kérdés

márc. 7. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Én nem szoktam szólni. És szerintem tudják is hol vagyok, mert ha átlépek egy határt egyből kapok egy üzenetet az applikáción keresztül, hogy üdvözölnek ebben és ebben az országban és ennyiért meg annyiért válthatok helyi valutát.
márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem kötelező, csak ajánlott. Nekem egyszer korlátozták az egyik kártyámat külföldi (szokatlan) használat miatt.
márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, hova mesz. Ha pl Ausztriaba, Franciaorszagba, vagy valahova Europan belul, akkor nem kell. De ha egy kevesbe megszokott orszag a cel, mint pl Nigeria, vagy Kambodzsa, akkor nem art ha szolsz, mert megvan ra az esely hogy nem engednek semmilyen tranzakciot, vagy letiltjak a kartyadat es egybol hivnak ha ilyen helyre mesz.
márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyiptomba, de akkor jelzek nekik. Köszi a válaszokat.
márc. 7. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg.
márc. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!