Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Google Wallet alkalmazás...

Google Wallet alkalmazás esetében, fizetéskor mindig fel kell oldani a képernyőzárat?

Figyelt kérdés
Eltérő dolgokat olvastam, és az imént regisztráltam a bankkártyám. Kissé derogál a gondolat, hogy feloldáskor mindenki lát(hat)ja a home screen-emet, amin személyes adatok is szerepelnek. Persze gondolom fejjel lefelé is lehet tartani a telefont az NFC-s kapcsolat létrejöttéhez, de tapasztalatom nincs, így kérlek titeket, osszátok meg a személyes "élményeiteket", véleményeteke, tudásotokat.
márc. 12. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Hát elvileg 15k alatti fizetésnél nem kell a képernyőzárat feloldani, csak a képernyőt "feléleszteni", de mivel én mindig feloldom, nem tudom, hogy ez tényleg működik -e.


"Persze gondolom fejjel lefelé is lehet tartani a telefont az NFC-s kapcsolat létrejöttéhez"


Nem. A telefon hátuljában van a chip. Az elejéről nem tudja érzékelni a terminál.


De amúgy a legegyszerűbb, ha a home screenedről leszedsz minden személyes adatot, és akkor nem zavar, ha más is látja.

márc. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál. Részemről ment a pipa.

A home screenemről nem szeretnék eltávolítani semmit, de ki fogom majd tapasztalni, hogy lesz ez jó számomra.

márc. 13. 09:37
 3/4 anonim ***** válasza:
A home screenről át tudod rakni egy másik lapra, és akkor nem az látszik, amikor feloldod a telefonodat. (Feltéve hogy nem a háttérképről van szó.)
márc. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Át tudom, tudnán, de az összességében nagyobb kényelmetlenséggel járna, mintha maradnék a kártyával való fizetésnél.
márc. 14. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!