Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelkártya egyenlegét mennyi...

Hitelkártya egyenlegét mennyi idő alatt kell visszatölteni?

Figyelt kérdés

Van egy hitelkártyám, MBH-s.

Amihez igényeltem, azt visszafizettem már rá, tehát most ki van egyenlítve.

600.000 Ft a keretem.

Ha veszek valamit ezzel a kártyával (példának legyen mondjuk 200.000 ft értékben), mennyi idő áll rendelkezésre, hogy én ezt visszategyem rá?



márc. 16. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Miért igényeltél úgy bankkártyát, hogy fogalmad nincs milyen feltételekkel lehet használni és az mivel jár?
márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Miért válaszol az, aki nem tud (és nem is akar) a kérdésre, csak sz0patni azt, aki kérdez?


De veled ellentétben válaszolok:

Nem igényeltem direktbe, csak úgy voltam vele, ha már jár a hitel mellé, akkor legyen.

Annak a feltételeit TUDTAM, ott írtam alá a szerződést, de az ARRA a termékre és törlesztőjére vonatkozott, amit 2 éves futamidőre vettem, viszont 2 hónap után végtörlesztettem, mert úgy alakult, így felszabadult a teljes keret.

Mikor kötöttem, azt mondták, ha vásárolni akarok róla, nem kell új szerződés, stb.


Nem terveztem használni, viszont úgy néz ki, szükség lesz rá, így bíztam benne, hogy TALÁN lesz, aki tud válaszolni rá.

márc. 16. 20:32
 3/11 anonim válasza:
100%
Nekem OTP-s van, ott a havi zárás után 2 héten belül kell visszatöltened a költéseket ahhoz, hogy kamatmentes legyen. Így ha a havi zárás utáni napon költesz, akkor az a tétel a következő havi kivonaton fog szerepelni, így 6 hétig hitelez neked ingyen a bank.
márc. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is OTP-s hitelkártyám van. Mindig jön sms, hogy az elszámolási időszak végén mennyi a hitelkártya tartozása és azt meddig kell visszafizetni. 03.14-i sms-ben 03.28-i a határidő.
márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
márc. 16. 21:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Ráérsz visszafizetni, de 40-50% a kamat rá.
márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Közben kiderítettem, így elvetettem az ötletet, kifizetem inkább sajàtból, ahogy tudom.

Ezt a szart meg levágatom a francba, ne legyen.

márc. 17. 21:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Centinként vágd le.
márc. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Onnantól, hogy megsemmisítik, tök mindegy 😅 Már elindítottam.
márc. 20. 20:09
 10/11 anonim ***** válasza:
A csajok kedvence 8,5 centiméteres ...
márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!