Kulfoldi munkaviszonnyal vehetek fel szemelyi kolcsont otthon? Mik a feltetelei? Es ha igen,melyik banknal?

Figyelt kérdés

márc. 16. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
A férjemnek is külföldi a munkáltatója (francia cég). A fizetése magyar bankszámlára érkezik. Amire szükség volt: személyes iratok, 3 havi bankszámla kivonat, munkáltatói igazolás (a bank saját nyomtatványt, angol nyelven, mert francia nincs)
márc. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az erste banknál vett fel hitelt
márc. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem magyar bankszamlara jon,hanem nemetre
márc. 17. 08:53
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor miért nem veszel fel németet?
márc. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek: Francia cégnek itthon vagy franciaországi cégnek dolgozik? Mert éppen teljesen más a helyzet.


Személyi kölcsönt biztosan ott a legkönnyebb ahol él, dolgozik. Ingatlanhitelt viszont az ingatlan helye szerint országban fog kapni reálisan még ha külföldi is a jövedelem forrása. Biztosan vannak kivételek, de általánosságban így működik.

márc. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is az Ersténél kaptam személyi kölcsönt, nem magyar számlára érkezik a fizetésem. Ugyanazok a dokumentumok kellettek, mint az elsőnél. Nekem kicsit speciális helyzetem volt, mert munkáltatói igazolást olyan formátumban, ahogy kérték, nem ad ki a munkahelyem, de kisebb huza-vona után kivételt tettek.

Tehát ha megfelelsz mindenféle szempontból, akkor képesek rugalmasak lenni.

márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6os!

Mennyi ido volt mig sikerult elintezni?

márc. 17. 12:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!