Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vajon melyik bankot vehetik meg?

Vajon melyik bankot vehetik meg?

Figyelt kérdés

tegnap egy sajtótájékoztatón bejelentették, hogy az OTP vételi ajánlatot tett egy EU-s országbeli bank megvásárlására. Vajon melyik országban működik ez az adott bank? Lehetséges, hogy egy teljes anyabankot felvásárolnak?


[link]



ápr. 27. 09:36
A kérdező szavazást indított:
Nyugat-Európa: Ausztria, Németország
Benelux régió
Észak-Európa: Finnország, Svédország
Kelet-Európa: Litvánia, Észtország, Lettország
Közép-Európa: Szlovákia, Csehország, Lengyelország, Szlovénia
Dél-Európa: Olaszország, Görögország, Spanyolország
12 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy görög bankot vesznek meg
ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Személyes véleményem szerint Ausztria, Németország kizárt. Ausztrián belül főleg az Erste, Raiffeisen.


Ami lehetséges (szerintem):

Csehország

Görögország

Olaszország

Lettország

Litvánia

Észtország

Spanyolország

Szlovákia

ápr. 27. 12:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Lengyelországban tárgyalnak, ez biztos.
ápr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 ezt honnan tudod?
ápr. 27. 16:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szlovákiában volt már leányvállalat, eladták (OTP Banka Slovakia), Romániában eladják, ha jó ajánlatot kapnak esetleg a Mobianska Banca-val együtt, ami meg moldáv. Volt a hírekben, hogy a Transsylvania lehet a kérő…

Az üzbég Ipotéka leány beindítása van most napirenden és abban a régióban van még fejlődési lehetőség a szomszédos országokban is (bár csak nagy jóindulattal Európa).

Dél és Nyugat-Európa kizárt, illetve a Nova csoportot csatolták még be az SKB mellé Szlovéniában- és ahogy mondtam, a lengyelekkel vannak tárgyalások (Velo bankcsoport) mondjuk híreket olvasni is elég ehhez (természetesen nemcsak hazait…)…innen tudom mondjuk…

ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lengyelországról azt mondta, nem tisztázott a devizahitelek kérdése, ezért kételkedek.
ápr. 27. 18:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg is jelent a hírekben: Baltikum Luminor csopotz
máj. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én is erre tippeltem volna! :))))
máj. 1. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!