Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A volt párom számlatartozását...

Yasmine26 kérdése:

A volt párom számlatartozását hogy kaphatom vissza? Milyen jogi megoldások lehetnek?

Figyelt kérdés
A volt párommal 2007-ben közösen vettünk 1-1előfizetést az egyik mobilszolgáltatónál, ahol az én nevemen ment az egész, s ő volt a kezes, amelynek havi számláit én rendszeresen fizettem, míg ő nem. Az ő számlái a címére mentek, mert megbíztam benne.Sajnos nagy hiba volt.Elég nagy számlatarozása maradt rám, jött a felszólítás, az ügyvédi is. Kb.300. 000Ft, kifizettem, részletre. Külön városban lakunk. Hogy kaphatnám vissza a pénzem? Van e valamilyen jogi megoldás?Fizetési felszólításnak van-e értelme? S a fizetési meghagyásnak? Remélem nem tart több hónapig ez a herce-hurca. Nem akarom ennyiben hagyni a dolgot, hisz nem kis pénzről van szó. A megkeresésemre sem reagál.
2010. okt. 26. 01:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Polgári peres eljárással bírósági úton talán, ha vannak bizonyítékaid arról, hogy azt a 300ezer forintos számlát ő csinálta...


Menj el ügyvédhez, attól pontosan megtudod milyen esélyeid vannak.


Remélem, tanultál az esetből!

2010. okt. 26. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!