Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyibe kerül 1 millió...

Mennyibe kerül 1 millió forintot elutalni Otp-n belül?

Figyelt kérdés
Meg eleve mi a legnagyobb összeg? Tudom, Google a barátom de csak halandzsa szöveget találok semmi konkrétat.

márc. 19. 09:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Otp junior számla egyébként és otp számlára is menne.
márc. 19. 09:33
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Melyik szamlacsomagban te felkegyelmu?
márc. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
márc. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Számlacsomagod kondíciós listájában megtalálod, ehhez minek ide kérdést kiírni?
márc. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
OTP Chat ügyfélszolgálat azért létezik, hogy az ilyen kérdésekre válaszoljon.
márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
57%

Úristen, hogy mekkora tapló itt mindenki, mivé lett ez a világ!!!

Az emberi kommunikáció már smafu?! Alázni kell azt, aki még próbálkozik ezzel az "elavult" módszerrel??? Pötyögjetek csak a gépeiteken, simogassátok a telefonjaitokat mindig és minden helyzetben, és sorvadjon el teljesen az agyatok, már nem sok kell hozzá.


Kedves kérdező!

Sajnos a kérdésedre a választ nem tudom, nem is terveztem hozzászólni, de a válaszok láttán kénytelen voltam. Az olvasottak ellenére is arra bíztatnálak, hogy ezekután is bátran merj kérdezni, és nyugodt szívvel tedd helyre azokat, akik ezért Téged porig mernek alázni!

márc. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se félj kérdezni, csak tanuld meg, hogy mit hol és hogyan érdemes kérdezni.


A banki ügyeidről azért érdemesebb a bankodat kérdezni, mert egyrészt ügyfelükként nekik fizetsz az ügyfélszolgálat fenntartásáért, szakmai képzéséért és ők látnak bele a számla adataidba, amiből meg tudják állapítani, milyen csomagban vagy és milyen díjak tartoznak hozzá.


Ha te tudod ezeket az adatokat, akkor vagy kénytelen vagy másoknak (minimum a Google-nek) megadni, hogy választ kaphass, vagy különben nem lehet érdemi választ adni a kérdésedre.


Nem csak eredményesebb, de sokkal gyorsabb is egy olyan helyen és módon kérdezni, ahol azonnal és biztosan helytálló választ kapsz.

márc. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!