Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Korrekt ajánlat lenne ez...

Korrekt ajánlat lenne ez magánhitelnél (nem Magyarországon)?

Figyelt kérdés

Sajnos nem ismerem az egyéb befektetési lehetőségeket itt vagy innen kiindulva (Németország), mert pl. Magyarországon talán nem lenne korrekt ajánlat a tervem az állampapír jó kamatozása miatt.


A lényeg, hogy magánhitelt fogok kérni, de nem szeretném, hogy ingyen adják és korrekt is szeretnék lenni. Ha 20% kamatot ajánlok a pénzre (maximum egy éven belül visszafizetem), akkor az rendes ajánlat?


márc. 20. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
EURban 20% szerintem korrekt, HUFban kevésnek gondolnám, pont azért amit irsz, állampapirral is lehet ennyit keresni idén.
márc. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

"állampapirral is lehet ennyit keresni idén"



...álmodban...

márc. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%

#2


Te valami kő alatt élsz? A tavaly vett papírok idén 18-20% között hoznak.

márc. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Fizetésed erejéig bankban ennél kedvezőbb ajánlatot is kaphatsz.
márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Igen ez egy jó deal lehet egy magas kockázatvállalási hajlandóságú hitelezőnek.
márc. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a két elmeroggyant, amelyik lepontozta a kettes választ, mutasson már nekem olyan állampapírt, amibe most belerakhatnám a kezemben levő 70 millát, s az egyes kamus hozzászóló ajánlatának csak a felét, azaz 10%-ot hoz!!!
márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Remélem megfelel majd a kölcsönadónak is.

Mentek a zöldek.


5-ös, nyugodtan gúnyolódj, semmilyen kockázata nincsen, csak jót akarok vele is tenni.


7-es jöhet, 15-20 ezer euró kellene.

márc. 20. 19:56
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

#6


A tavaly vásárolt PMÁP idén 18-20% kozott hoz. A legutolsó ilyen a 2033/I volt, nekem is van benne 10 milla korul. Ha nem hiszed, nézd meg.

márc. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
9-es, írtam
márc. 20. 23:52
 10/12 A kérdező kommentje:

Szerencsémre ma az ismerősöm tudott kölcsönadni, egyelőre csak 5000-re volt lehetősége, de ez is már elég jó.


Viszont teljesen elhűlt a 20%-os ajánlatomon, közölte hogy megőrültem, hogy ilyen ajánlatot teszek :D, és azt is mondta, hogy kizárt dolog, hogy elfogadja a kamatot, ez baráti kölcsön. Szóval majd meglátjuk, valamennyit majd adok vagy valamit adok érte, mert tényleg nem gondoltam ingyen, de szóval csak le akartam írni, hogy vannak még segítőkész emberek a világon (nem olyan, mint a nagyszájú troll, aki megjelent itt, hogy írjak privibe és kölcsönad bármennyit, aztán nagyon meglepő módon megszűnt kommunikálni, mikor kiderült, hogy komolyan gondolom :) - nem tudom miért lettek törölve a hozzászólásai itt, mondjuk nekem nem hiányoznak :) ).

márc. 21. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!