Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bank naprol napra kis osszeget...

Bank naprol napra kis osszeget von le? Van ilyen?

Figyelt kérdés
O*P banknal vagyok, es eszre vettem, hogy egyre kevesebb van a szamlamon, es szamla kivonaton nincs ilyen. Ez mi lehet? Bazis csomagom van. Szamlavezetesi dij?

márc. 21. 08:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
nem
márc. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Bármilyen tranzakció, levonás van, az a számlakivonaton látszik, szóval "csak úgy" nem fog róla eltűnni a pénz.
márc. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%

Olyan nincs, hogy csökken a számlaegyenleged, de nem jelenik meg a számlatörténetben / számlakivonaton a terhelés.


Tehát olyan nincs, hogy:

Nyitó egyenleg: X

Terhelések: 0

Jóváírások: 0

Záró egyenleg: nemX

márc. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Bementem az ugyintezokhoz, azt mondtak ilyen nincs, semmi olyan nem volt sehol a szamlamon, ami azt indikalna hoggy -1 forint levonas. Amugy is irracionalis lenne pont -1.. gyanus nekem. Azt mondta o sem tudja. Es a szamlatortenetben sem volt semmi, raadasul ok mar ma is kevesbbet lattak mint amikor elindultam es megneztem mennyi van a szamlamon. Tehat megint levontak 1 forintot, csak meg nem latom.
márc. 21. 11:47
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Most komolyan 1 forintokon tornázunk...?
márc. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
igen, kepzeld millios skalan. Akar tobb milka skalan.
márc. 21. 11:50
 7/18 A kérdező kommentje:
es naponta
márc. 21. 11:50
 8/18 anonim ***** válasza:
23%
És hol nézed az egyenleget? Mert nekem volt olyan, hogy a tranzakciós SMS-ben egy forinttal több/kevesebb volt az egyenleg, mint amit a banki app mutatott, de az SMS nem mérvadó.
márc. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
internet oldalon, de ok is neztek, es naluk mar -1 volt. Volt hogy -44 ez mar azert nagy skalan 44 szeres. Nem kis osszeg mar.
márc. 21. 11:53
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
44 forint az már tényleg durva, mikor 450 egy gombóc fagyi
márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!