Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az elmult idoszakban sokat...

Az elmult idoszakban sokat szerencsejatekoztam, ez kizaro ok szemelyi hitel felvetelkor? Minimalis osszegrol lenne szo csak, nem millios osszegekrol! Csak bizakodom hogy igy fel tudok venni egy kis szemelyi hitelt.

Figyelt kérdés
jan. 9. 19:25
 1/8 anonim válasza:
10%
Nem nézik,még örűlnek is ha újabb pénzt adhatnak szerencsejátékra!😁😁😆😅
jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
A banknak érdeke a hitel felvétele, így hülyék lennének megtagadni, nem értem, minek kötik annyi feltételhez, amikor nekik az a jó, hogy sok ember vesz fel hitelt.
jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
De bizony, hogy nézik, a legkevésbé sem akarja a bank kockáztatni a pénzét.
jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
#2 mert vissza is akarják kapni a pénzüket és a kamatot is. Ha 1 nap alatt eljátszod és nincs miből behajtani, akkor azt a pénzt a bank bukta. Várhat rá évtizedekig.
jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyílván nem játszanám el. Akkor életem végéig adósságban lennék..értelmes, érett, dolgozó ember vagyok. Csupán játszottam kicsit, ezért kérdezem hogy ez mekkora gond ilyenkor vagy megadják-e..
jan. 9. 23:23
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

"Nyílván nem játszanám el."

Egyrészt minden szerencsejáték-függő ezt mondja, másrészt ezt ők nem tudhatják.


De ha nincsen függőségre utaló jel és az összeg is bizonyos keretek között marad, akkor elvileg nem gond. Sajnos az "utóbbi időben sokat" pont nem ideális, mert épp ezt az időszakot nézik.

jan. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Nem önmagában a szerencsejátékkal van a gond. A mérték és a jövedelemhez viszonyított arány a nem mindegy.

Ha keresel nettó 700 ezret és minden hónapban 10 ezret költesz szerencsejátékra, az a lőtéri kutyát sem érdekli.

De ha minimálbéren vagy és 35 ezret nyomsz el szerencsejátékra (akár csak az utóbbi 1-2 hónapban), akkor nyilván kockázatot jelentesz és nem valószínű, hogy megadják a hitelt.

jan. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Szemelyi kolcson thm kb 20-30%. Ne vegyel fel ilyen konstrukcioval személyi kolcsont!!!
jan. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!