Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ez egy jó spórolási módszer,...

Ez egy jó spórolási módszer, vagy csinálhatnám jobban is?

Figyelt kérdés
Tehát jelenleg most nettó 300 000 Ft a fizum és ebből úgy szoktam gazdálkodni, hogy mindig amikor megjön a pénz fixen félreteszek 200 000 Ft-ot, és a maradék 100 000 Ft-ot meg a saját dolgaimra költöm (pl. kondibérlet, ruha, sprayek, szórakozás stb.). De úgyhogy nem nézem annyira az árakat, mert tudatában vagyok, hogy már félretettem valamennyit.
márc. 23. 17:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
nyílván fasság
márc. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
#1: irigykedsz?
márc. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem teljesen jó, havi 200-at félretenni nem rossz :)
márc. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Enni nem szoktál? Bétleti díjad se? Hitel?
márc. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
se —> sincs*
márc. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
#2: :D :D :D :D :D
márc. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Jó dolgod van, ha semmi kötelező fizetnivalód van, lakbér, rezsi? A rezsibe nem ártana beleadni akkor sem, ha otthon laksz a szüleidnél, főleg ha ennyit félre tudsz tenni. Gondolom a kaját is a szüleid veszik és te csak szórakozásra akarod a 100 ezret költeni. Erre szerintem nem lehet büszkének lenni.
márc. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
incel király havi 200-at félrerak, mindenki álljon rögtön vigyázzba!
márc. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az elv jó. A megtakarítást is egy fix kiadásnak kell tekinteni, eltenni és úgy tekinteni rá, mintha nem lenne. Jó, de azért felvágni nem kell vele, hiszen ahogy másnak is szemetszúrt 100 ezer forintból háttértámogatás nélkül aligha tudnál megélni. Ezzel sincs gond, csak kezeljük helyén a dolgokat. :)
márc. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

8.


Mivan!?

márc. 24. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!