Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ez egy jó spórolási módszer,...

Ez egy jó spórolási módszer, vagy csinálhatnám jobban is?

Figyelt kérdés
Tehát jelenleg most nettó 300 000 Ft a fizum és ebből úgy szoktam gazdálkodni, hogy mindig amikor megjön a pénz fixen félreteszek 200 000 Ft-ot, és a maradék 100 000 Ft-ot meg a saját dolgaimra költöm (pl. kondibérlet, ruha, sprayek, szórakozás stb.). De úgyhogy nem nézem annyira az árakat, mert tudatában vagyok, hogy már félretettem valamennyit.
márc. 23. 17:47
1 2
 11/14 anonim válasza:
Hát apukám te még nagyon nem a való életben életszerű, hogy felvágott azzal 300ból 200at félreraksz! Gondolom a szüleiddel laksz, így se albérlet se rezsi. És kaját is eléd teszik ami szintúgy hatalmas kiadás. Én erre nem venném itt magamat, hogy 100bol van kondibérlet meg spray. Majd akkor legyél nagy ember, ha mindent magadnak kell fizetned, meglátjuk hogy jössz ki 300-ból!
ápr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Bocsi a helyesírásért a telóm mindent átír, előző vagyok.

Hát apukám te még nagyon nem a való életben élhetsz, hogy felvágsz azzal 300ból 200at félreraksz! Gondolom a szüleiddel laksz, így se albérlet se rezsi. És kaját is eléd teszik ami szintúgy hatalmas kiadás. Én erre nem verném itt magamat, hogy 100bol van kondibérlet meg spray. Majd akkor legyél nagy ember, ha mindent magadnak kell fizetned, meglátjuk hogy jössz ki 300-ból!

Ezt nem rosszból írtam, de nem értem ebben mi volt a spórolás tipp, vagy mire akartál kilyukadni.

ápr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

"100bol van kondibérlet meg spray"


Nem csak ezekre megy el nyelviskolában is tanulok ami nem olcsó.

ápr. 11. 16:07
 14/14 anonim válasza:
Én azt értem de az élethez szükséges legfontosabb és legdrágább dolgokat nem te fizeted, ez pedig a lakhatás, és a kaja! Ezért sem értettem mire ez a felvágás. A 300 ezred ha a fentieket mind saját magadnak kellene kifizetned fingot nem érne, nemhogy még félretegyél belőle 1 Ft-ot is!
ápr. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!