Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan lehet Paypal accountról...

Hogyan lehet Paypal accountról a bankszámlámra utalni?

Figyelt kérdés

Megpróbáltam a Send opcióval, átirányítottam a Xoomra, ott elkezdtem, IBAN, stb, de aztán kért Payment methodot, ahol 3 opció volt: Bank account, Debit Card, Credit card.


Nem lehetne csak simán a Paypalos egyenlegemből vonja le a tranzakció költségét?


A Bank account se lenne rossz végülis nekem (tehát a cél bankszámlámat terhelje), de itt meg 9 jegyű Routing meg account numbert kér. Nem fogadja el a bankszámlám első és második 8as számjegyeit, mert 9-et akar.


Mi a jó megoldás?



márc. 23. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
saját számlára le tudod kérni. Witgdraw opciót keresd, a send az másnak küldés. Ahol meg routing numbert kér, ott usa bankszámlát várrt.
márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!