Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha lenne befektetendő pénzetek...

Ha lenne befektetendő pénzetek, akkor forintban kötnétek le vagy euróban?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 17:47
 1/7 anonim válasza:
kettő közüé euróban de inkább svájci frankban
2010. okt. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
közül*
2010. okt. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én drágakőben vagy nemesfémben.
2010. okt. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én egyikben sem, inkább megtanulnám elsőre, hogy melyek a piac törvényei és ahhoz igazítanám a befektetésemet.


A világban minden a profitról szól. A profitról most.

Most és azonnal! Az érdekről. A hihetetlen mély összefonódásokról és hazugságokról. A csalásról.

És néhány zseniről… akik megláttak valamit, amit rajtuk kívül senki….

A többiek mind vagy az élősködői, vagy annak életben tartói.


Eddig senki nem beszélt erről – vérlázító?


El kell döntened hova szeretnél tartozni.

Élősködő? Életben tartó vagy a rendszert megismerő és szolgálatodba állító?

2010. okt. 27. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Euro!! Mindenképp, de számoljál csak!

Unios tagállam vagyunk! Ha bevezetik az eurot, ki fog jól járni? Biztos nem a kisember akinek forintban van egy kis megtakarítása, hanem az állam! Nekem is euroban van!

De saját magad döntsd el, csinálj egy érv/ellenérv listát, és az alapján döntsd el neked melyik a jobb. Szerintem ne halgass a negatív dumákra! Ha minden embernek saját pénzügyi tanácsadója lenne, vagy csak saját maga racionálisan godolkodna, vagy gondolkodott volna, akkor most nem lenne ennyi bedőlt hitel, nem lenne fedél nélkül sok ember, és nem estek volna romba családok! Meg kell tanítani sok embert arra, hogyan kell takarékoskodni!

2010. okt. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Abszolút igazad van, osztom a véleményed!

Köszönöm Mindenkinek!

2010. okt. 27. 17:02
 7/7 anonim ***** válasza:

AZ EURO HALDOKLIK! Ahogy a forint is, és egész Európa (elöregedés, haldokló ipar, bevándorlók stb.)


Ezért egyikben sem kötném le, hanem svájci frankban, érthető okokból! Vagy kanadai dollárban, a rengeteg nyersanyag miatt, ami egyre többet fog érni az idő előrehaladtával.

2010. okt. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!