Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Banki csalás és hitelfelvétel?

Banki csalás és hitelfelvétel?

Figyelt kérdés

A hétvégén banki csalás áldozata lettem.. az ünnepek miatt csak a sürgôsségi ügyfélszolgálat van bent és ôk nem teljesen látnak rá arra, hogy mi történt. Viszont arról tájékoztattak, hogy egy nagyobb összeget sikeresen leemeltek a számlámról.



Ez azért furcsa, mert a számlámon sokkal kevesebb pénz volt. Lehet, hogy a csalók valahogy hitelt vettek fel a nevemben? Nincsen jövedelmem, és arra a bankszámlára nem érkezett rendszeresen pénz.



márc. 30. 23:33
1 2 3 4 5 6
 1/59 Koplárovics Béci ***** válasza:
90%
A banki csalások általában úgy kezdődnek, hogy felhívnak azzal, hogy nagyobb összeget leemeltek a bankszámládról...
márc. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
88%
A bankodat vissza tudod hívni, a csalót nem.
márc. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
86%

"ünnepek miatt csak a sürgôsségi ügyfélszolgálat van bent és ôk nem teljesen látnak rá arra, hogy mi történt"

Ez kamu.

Téged nem a bankod hívott, hanem egy csaló.

Reméljük nem adtál neki információt.

márc. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
79%
Hakiadtad az adataid akkor eluszott a penzed
márc. 31. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
64%
Ők hivtak téged vagy te hívtad őket?
márc. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
89%

"az ünnepek miatt csak a sürgôsségi ügyfélszolgálat van bent és ôk nem teljesen látnak rá arra, hogy mi történt."

Ilyen a világon nincs. Ha lenne, akkor se hívnának fel, hogy mennyire inkompetensek. Megpróbáltak átverni.

márc. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
De tényleg ezt mondták, és már hívtam vissza ôket a hivatalos banki számon.. szóval biztos, hogy a bankkal beszéltem. Azt mondták csak kedden tudnak teljes korû tájékoztatást adni.
márc. 31. 08:52
 8/59 anonim ***** válasza:
64%
Telepítettél telefonra bármilyen programot? Kértek tőled ilyet? Ha nem, akkor lépj be a netbankodba és nézd meg, mi a helyzet.
márc. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
32%
Ha ez valóban a bankod volt (ami furcsa lenne, milyen hivatalos számon, amit ők adtak vagy amit a neten találtál?), akkor hagyd ott ezt a bankot sürgősen, ez nevetséges.
márc. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:

A netes számot hívtam, azt mondták hétvégén és ünnepnapokon csak a sürgôsségi személyzet van és ôk nem tudnak megnézni mindent…


A netbankomat pedig már letiltották szóval nem tudom megnézni..


Magán a számlán nem volt sok pénz, csak az aggaszt, hogy esetleg valami hitelt vettek fel a nevemben. Viszont nincs jövedelmem se munkám szóval ezt hogy tehették volna meg?

márc. 31. 09:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!