Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi lehetne a megoldás ebben...

Mi lehetne a megoldás ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A szüleim válnak, nem jó a kapcsolatunk, ezért el kellene költöznöm a kiskutyámmal együtt. Egyetemista vagyok, diákhitel már nem jöhet szóba. Napi bejelentéssel dolgozom diákmunkát,páromnak van állandó munkahelye. A költözködés miatt és az egyetem miatt kellene hitel, amire tudnék kamatot adni. Párom a szüleivel él, nem nagyon tud ez miatt hitelt felvenni. Az ismerősi és baráti körben is kérdezősködtem, senki sem tud sajnos segíteni. Havonta tudnék törleszteni.

ápr. 2. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
De miért nem jön szóba a diákhitel, ha egyetemista vagy?
ápr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert már fel van véve sajnos
ápr. 2. 12:02
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Akkor rendes bejelentéssel keresel munkát.
ápr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos most kellene költöznöm
ápr. 2. 12:36
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
A párod vesz fel személyi hitelt.
ápr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha most válnak, akkor még hónapok gondolom mire kimondják a válást és valakinek repülni kell a közös ingatlanból. Szóval pont annyi időd van, hogy rendes munkát találj és hitelképes legyél
ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!