Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp Bank-nál az alábbi lehetős...

Otp Bank-nál az alábbi lehetőséget, hogy lehet igényelni?

Figyelt kérdés

Online utalások esetében akciós díjmentesség 20 000 forint alatti utalásoknál, havonta összesen 500 000 forint összegig, amihez csupán az ügyfeleknek igényelniük kell a megfelelő kedvezményelemet.


Már több helyen is utánanéztem, de nem találtam semmit sem róla.

Melyik számlacsomaghoz jár?



ápr. 5. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem a Bázis (azaz a legvacakabb) csomaghoz lehet igényelni. De értelme nincs sok, mert 20 ezer alatt ritkán utal az ember.
ápr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem JUMP számlám van, ahhoz pl. jár.

Az applikációban a Továbbiak/Számláim menüpontban az adott számla kiválasztása után legörgetve, a Számlacsomag elemek pontra kattintva lehet megnézni és szerkeszteni.

Az internetbankban is valami hasonló helyen volt, azt most nem tudom pontosan megnézni.

ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!