Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior számlám van, van...

OTP Junior számlám van, van lehetőségem dombornyomott Mastercard Standard kártyát igényelni az alap mastercard helyett?

Figyelt kérdés

2013. márc. 12. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:

A "dombornyomott" kártya egy mítosz. Tökre nem az számít az internetes (elektronikus) vásárlásnál. De legalább drágább az éves kártyadíj. Sima Mastercardom van semmi extrával és bárhol elfogadják internet-szerte (PayPal is).


(Bocs, de a kérdezők 99%-a azért akar dombornyomott kártyát, mert valaki valahol elkezdte ezt a mániát a netes vásárlásokkal kapcsolatban. Nekem meg sose volt olyanom, mégis tudtam neten vásárolni, már 6-7 éve is, Junior számlához tartozó Visa Electron kártyával, később rendes számlához tartozó sima Visával, most meg már a 2. Mastercardom van.)

2013. márc. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem az internetes vásárlással van gondom, mert abból a szempontból örülök neki. Csak Angliába kéne jegyet vennem és ott csak a dombornyomatos kártyát fogadják el sajnos :/ ezért kérdeztem :/
2013. márc. 12. 23:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Kipróbáltad a sima CVC/CVC2 kódos kártyával? Próbáld ki. Működni fog. Angliába még nem, de Ausztriába, Olaszországba és Dániába vettem már jegyet meccsekre nem dombornyomott kártyával. Mindenhol "embossed card"-ot írtak...
2013. márc. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!!!
2013. márc. 13. 00:51
 5/5 Vigh Dániel válasza:

Sziasztok!

Kérdésem az lenne,hogy szeretném használni a paypal alkalmazást de az otp junior master kártyámmal nem bírom,valami tipp hogy mit csináljak???

2014. jún. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!