Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha SOS szeretnék diákhitel...

Ha SOS szeretnék diákhitel 1-et igényelni, mikor kapom meg az összeget?

Figyelt kérdés
ápr. 5. 20:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Megigényeltem és a neptunban már azt írja,hogy elfogadva.. nem kértek számlaszámot,hogy hova szeretném utaltatni csak,hogy jelöljem be,hogy melyik bankba. OTP fogja felvenni velem a kapcsolatot és lesz egy külön számlaszámom erre?
ápr. 5. 20:27
 2/2 anonim ***** válasza:
Diákhitel számlát kell nyitnod, arra utalják. Az első havit a visszaigazolás utáni napokban. A többit május 15.-én, akkor egyszerre 3 havit fogsz kapni, mert februárig megkapod visszamenőleg. Vagy 4 havit, ha egyben kérted, mert akkor a júniusit is megkapod előre. Ha havi bontásban kérted akkor júniusban még jár egy, utána 2 hónap szünet, nyárra nem jár, szeptembertől kapod újra, amint az egyetem visszaigazolta az aktív státuszod az őszi félévre.
ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!